We Move Education to next level

Produkty

We research, develop and sale EDUCATION services and tools.

Angielski dla kierowców

"Angielski dla kierowców" to audiobook do nauki słownictwa angielskiego dla początkujących. Idealnie nadaje się do słuchania w samochodzie podczas jazdy.

Angielski 1000 słówek

Audiobook do nauki tysiąca najczęściej używanych słówek języka angielskiego wraz z ebookiem oraz aplikacją online do weryfikacji postępów w nauce http://1000slowek.net

Angielski Gramatyka

Propozycja dla tych, którzy chcą się nauczyć gramatyki języka angielskiego, lecz woleliby nie poświęcać na to wiele czasu. Słuchając tego audiobooka możemy w łatwy i przyjemny sposób zapoznać się z zasadami w zakresie stosowania czasów, trybów warunkowych oraz innych podstawowych konstrukcji gramatyki angielskiej.

Ortografia Plus

Program dla uczniów szkół podstawowych, szczególnie tych, dla których pisownia ó/u, rz/ż, ch/h i innych pozostawia pole do poprawy. Aplikacja została stworzona tak, aby zachęcać i motywować do nauki, dzięki czemu przyswojenie wiedzy staje się jeszcze łatwiejsze. Program zawiera największą bazę "trudnych" słów.

Angielski dla najmłodszych z obrazków

Przyjazny program do nauki słówek języka angielskiego z kolorowych obrazków, przeznaczony dla dzieci. Prosty, przyjemny, intuicyjny ...

Angielski Idiomy

Audiobook wraz z ebookiem do nauki ponad 500 najbardziej popularnych idiomów języka angielskiego. Polecany dla użytkowników na poziomie przynajmniej średnio-zaawansowanym.

O nas

We want to make WORLD BETTER.

Od 2009 jako firma staramy się aby świat był lepszy. Wierzymy, że edukacja jest istotnym elementem w tym procesie. Naszą misją jest wznieść edukcję na wyższy poziom dostarczając alternatywne metody oraz narzędzia nauczania. Stawiamy na Innowacyjność, ale tylko tam, gdzie przekłada się to na skuteczność w edukacji.

Adam - współzałożyciel, wizjoner, negocjator...
Michał - współzałożyciel, wizjoner, organizator...
Ola - konsultant merytoryczny, artystka ...

oraz współpracujący konsultanci niezależni z danej dziedziny

Kontakt

We bring a personal and effective approach to every project we work on.

Siedziba

Działamy za pośrednictwem internetu...
...jeśli chcesz się z nami spotkać to zapraszamy do pięknego Krakowa


Email & Telefon

audiobook127 [ at ] gmail.com

+48 888-987-357


Jesteśmy firmą

NIP: 553-211-40-89

REGON: 241093012